Itin veiksmingas ir sparčiai populiarėjantis veido Guaša

Kodėl verta rinktis masažą?

Masažas žinomas jau nuo seniausių laikų, jis buvo taikomas visais atvejais: susirgus, nuvargus ar po įvairių traumų, sumušimų. Taip pat nuo seniausių laikų žinomas ir grožio troškimas, noras patikti visiems. Kiekviena moteris nori būti graži, ieško būdų kaip tai padaryti, tačiau dabar informacijos apie grožio procedūras labai daug ir kiekviena gali atsirinkti tinkamiausią būdą sau. O masažas išties veiksmingas ir malonus būdas siekti efektyvių rezultatų.

Šiais laikais beveik visos merginos moka pasidaryti makiažą, paslėpti visus trūkumus (nuovargį, išsausėjusią odą, juodus ratilus aplink akis, spuogelius), tačiau nuvalius makiažą problemos niekur nedingsta ir nereikia skubėti pirkti pačių brangiausių kremų ar bėgti susileisti botulino. Aš rekomenduoju jaunoms merginoms pradėti nuo natūralių būdų, vienas iš jų masažas.

Masažas suteiks geresnes odos regeneracines savybes, aprūpins odą būtiniausiomis maitinamosiomis medžiagomis, vitaminais, suteiks odai elastingumo, apsaugą nuo laisvųjų radikalų, pagerins kraujotaką, limfotaką. Po masažo atsigaus odos spalva ir sulėtės tolimesnis odos senėjimo procesas. Jūsų oda bus pastebimai lygesnė bei gražesnė.

Taip pat, tai suteiks ne tik išorinį estetinį vaizdą, tačiau masažas gerina nuotaiką, miego kokybę, mažina galvos skausmus, po jo gerėja bendra organizmo būsena.

Dabar tokie laikai, kad masažą galima pasidaryti ir namuose. Beabejo, sutinku, kad tai ne tas pats, kas nueiti pas specialistę ir ramiai pagulėti, pasimėgauti. Ir nereikia to atsisakyti. Bet turbūt sutiksite, kad ir pačioms reikia įdėti darbo namuose, kad efektas būtų didesnis. Todėl netingėkite, pasimėgaukite liesdamos save, taip atsiranda daugiau meilė sau. Masažo judesiais dalinuosi ir aš savo instagram paskyroje. Jeigu dar nesekate manęs, kviečiu tai padaryti ir išmokti lengvų judesių. Taip pat, labai myliu veido guaša. Tai yra mano pirmasis išmoktas masažas ir jis iki šiol man yra be galo malonus ir juo labai tikiu. Tai masažas, kurį kiekviena gali taikyti savo namuose, tereikia turėti mentelę. Ją įsigyti galite čia:

Na o dabar kas yra guaša, ir kodėl tai kažkas ypatingo?

Tai seniausia kinų masažo rūšis, bet tik prieš kelis metus pradėjo užsienyje taip sparčiai populiarėti, į Lietuvą ši banga dar tik ateina. Vis daugiau moterų visame pasaulyje tai išbando ir pamato efektą. Vis daugiau moterų atsisako agresyvių procedūrų ir renkasi natūralesnį būdą savo grožiui palaikyti.

Taip kaip mes treniruojame kūno raumenis, taip turime treniruoti ir veido. Veide daugiau nei 70 raumenų, sunku patikėti, bet tai tiesa. Todėl tikrai turime ką su jais veikti.

Kinijoje, kur Guaša naudojama kaip dalis procedūrų, skirtų sumažinti senėjimo poveikį ir sustiprinti odą, teigiama, kad reguliariai atliekamos procedūros skatina naujų odos ląstelių augimą, padeda atkurti sveikos odos spalvą, valo užsikimšusias poras, kontroliuoja akne, suteikia odai stangrumo ir patempia odą bei padidina odos galimybes absorbuoti makiažo priemones.

Guaša veikimo paslaptis, tai kraujo ir deguonies srautas. Senovės kinai turėjo sudėtingą supratimą apie tai, kaip kraujas ir deguonis juda aplink kūną. Galbūt esate girdėję žodį Qi (lietuviškai Či). Jis dažniausiai naudojamas rytų medicinoje ir iš esmės reiškia mintį maitinti kūną nuolatiniu deguonies prisotintu krauju, kuriame pilna maistinių medžiagų. Paprastai tariant či yra gyvybinė jėga arba gyvybinė energija.

Jei energijos tėkmė yra gera, tuomet jūsų kūnas yra sveikas, tačiau jei tėkmė yra sutrikusi, tuomet jūsų kūnas reaguos ir siųs jums įvairius signalus, tokius kaip skausmas, sustingimas, diskomfortas ir pan.

Veido guaša idėja yra užkirsti kelią kraujo tėkmės pokyčiams jūsų veido srities raumenyse ir audiniuose. Guaša veikimas gali greitai pakeisti odos spalvą. Veidui judesiai atliekami švelniai, lyg vienas „šluojantis“ ilgas judesys, o kūnui naudojami trumpesni ir energingesni judesiai.

Guaša skatina limfos tekėjimą, kuri yra susijusi su mūsų gražios odos būkle. Tam netgi yra labai gražus posakis „No glow without the flow“, šis posakis asmeniškai man labai gražus ir netgi sakyčiau neverčiamas, nes išvertus į lietuvių kalbą praranda savo žavesį 😉

Kodėl limfa ir jos tekėjimas yra svarbus mūsų odos švytėjimui?

Limfa yra jungiamasis audinys tarp kraujo ir audinių ląstelių. Ji nuolat skalauja kiekvieną ląstelę, todėl būtent per limfą vyksta audinių ir kraujyje esančių medžiagų apykaita. Limfinė sistema formuoja imunitetą, atlieka gynybinę organizmo funkciją ir dalyvauja organizmo apsaugoje nuo infekcijų bei kenksmingų išorės veiksmų, tačiau pagrindinė limfos funkcija yra valomoji. Jei ji neveikia tinkamai, jūsų odą gali kamuoti spuogai, elastingumo praradimas, priešlaikinis senėjimas arba tiesiog odos pleiskanojimas. Kol limfos tekėjimas vyksta sklandžiai, tol mes esame sveiki ir gyvybingi. Kai tik jos tėkmė sutrinka, tuomet mūsų organizmas rodo pirmuosius ženklus, į kuriuos mes turime įsiklausyti. Man labai patiko kažkur skaitytas limfos palyginimas su upeliu. Gamtoje kuo sraunesnis upelis, tuo švaresnis ir skaidresnis vanduo, o nustojus vandeniui tekėti atsiranda pelkė. Taip ir su mūsų organizmu. Turime stengtis, kad mūsų limfa tekėtų lyg sraunus upelis ir jokiais būdais neleisti susidaryti pelkei 😉

Tik noriu pabrėžti dar vieną dalyką, neužtenka prižiūrėti tik veido ir tikėtis, kad tik jį masažuojant oda spindės ir bus stangri, lygi. Odos būklė atspindi kūno būklę. Todėl turime save „gydyti“ įvairiais lygmenimis: fiziškai, protiškai ir dvasiškai.

Siekiant turėti gražų veidą, reikia suprasti kaip kūnas veikia mūsų veidą. Tokie faktoriai kaip rūkymas, dieta, fizinio aktyvumo trūkumas, darboholizmas ir miego trūkumas atsispindi ir mūsų veide.

Prieš gilindamiesi į gyvenimo būdą svarbu išsiaiškinti, kad yra daug aspektų, kurie įtakoja mūsų odos būklę, kurių kartais mes negalime suvaldyti. Laikui bėgant mažėja odos elastingumas ir odos masė, todėl oda tampa plonesnė ir sausesnė. Tai yra normalu, tačiau jūs tai galite atidėti, bet jokiu būdu ne ignoruoti.

Stenkitės gyventi holistinį gyvenimą, puoselėkite save visapusiškai, tai yra laimė ir sveikata.

O jeigu dar neskaitėte, kviečiu paskaityti šį mano įrašą:

Spindėkit ir žydėkit 🙂

Su linkėjimais,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *