Siuntimas ir pristatymas

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje paštomatu. Prekės į užsienį siunčiamos su Jūsų apmokėjimu.

Prekės išsiunčiamos per 1-2 dienas nuo apmokėjimo.

Perkant daugiau nei už 100eur pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Į jūsų elektroninio pašto dėžutę atsiųsime pranešimą apie siuntos išsiuntimą, jei su sekimo numeriu- tai siuntos numerį. Pagal šį numerį galėsite sekti siuntos judėjimą.

 

Prekių gražinimas ir keitimas

Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

  1. Vartotojas turi teisę atsisakyti prekės, pranešdamas raštu atsisakymo priežastį pardavėjui per 7 darbo dienas nuo daikto pristatymo.
  2. Gavus raštiško atsisakymą patvirtinimą, prekes privaloma grąžinti per 7 darbo dienas originalioje prekės ir siuntos pakuotėje.
  3. Gavę grąžinamas prekes ir įvertinę jų kokybę, per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo grąžinsime visus sumokėtus pinigus (t. y. prekės kaina ir prekės pristatymo išlaidos). Jeigu grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos grąžinamos nebus.
  4. Prekės priimamos atgal nebus, jei:

4.1. Buvo naudojamos;

4.2. Sugadintos;

4.3. Prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini apžiūrint prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

 

Rekvizitai

 

MB AsVi

Įmonės kodas 305565437

PVM kodas LT100013190016

El. Paštas asta.viskante@gmail.com

Adresas: Pakaunės 20-2, Kaunas

Telefonas +370 606 21967

Bankas Paysera LT76 3500 0100 0890 9861

 

Apmokėjimo būdai

 

Prekių apmokėjimas: bankinis pavedimas (pagal išankstinio apmokėjimo sąskaitą) ir patikimą mokėjimų partnerį Paysera.

  1. Už prekes apmokate bankiniu pavedimupagal išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Apmokate iš savo sąskaitos internetu arba pervedate pinigus nuėję į banką. Išsiųsta užsakymo forma ir gautas patvirtinimas, įpareigoja už prekes atsiskaityti per 5 darbo dienas.
  2. Už prekes apmokate per patikimą mokėjimų partnerį Paysera jums patogiausiu būdu: naudojantis el. bankininkyste, kreditine kortele, grynaisiais pinigais Maxima kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos spauda kioskuose ar tiesiogiai per Paysera sąskaitą.

Prekių užsakymas

Norėdami užsisakyti asvi.lt parduodamas prekes, pasirinkite jas ir įdėkite į pirkinių krepšelį spausdami mygtuką „į krepšelį“. Baigę rinktis produktus, atidarykite pirkinių krepšelį esantį dešinėje pusėje viršuje, kuriame parašyta „peržiūrėti krepšelį“ arba spauskite „apmokėjimas“.

Kiekvienos prekės aprašymas yra pateiktas, tačiau kilus klausimams, visada galite rašyti ar skambinti nurodytais kontaktais ir atsakysime į Jums iškilusius klausimus.

Už pasirinktas prekes atsiskaityti galėsite bankiniu pavedimu arba per Paysera. Daugiau apie tai skaitykite „Apmokėjimo būdai“

Informuojame, jog yra galimybė užsisakyti prekę, kurios šiuo metu vietoje neturime. Formuojant užsakymą būsite įspėti, jog prekės reikės palaukti ilgesnį laiką. Nusipirkę iš anksto užsakomąją prekę ir apmokėję už ją, būsite tikri, kad ši prekė Jus pasieks vos tik pasiekus mūsų parduotuvę.
Jei turite nuolaidos kodą, įveskite jį į „Nuolaidos kodas“ laukelį ir spauskite mygtuką „Pritaikyti“.

Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus išsiųstas patvirtinantis el.laiškas apie prekes.

 

Privatumo politika

Ši privatumo politika skirta MB AsVi, įmonės kodas: 305565437, valdomo tinklapio www.asvi.lt lankytojų ir klientų asmens duomenų tvarkymui.

Sutikdami su šia privatumo politika Jūs suteikiate mums teisę rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti Jūsų asmens duomenis tokia apimtimi ir tikslais, kaip tai numatyta šioje Privatumo politikoje.
Sutikdami su šia privatumo politika Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų naudojami Jūsų užsakymų mūsų tinklalapyje įvykdymui, taip pat, kad Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti tretiesiems asmenims, vykdantiems užsakymų pristatymo paslaugą.

Sutikdami su šia privatumo politika Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

Mes renkame klientų ir/arba mūsų tinklapio lankytojų mums pateiktus asmens duomenis (vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris, banko sąskaitos duomenys) naudodamiesi: paskyros registracijos forma, perkant prekes, jiems pateikus savo asmens duomenis mums internetu ar kitokiu būdu.

Klientų ir/arba mūsų tinklapio lankytojų pateikti asmens duomenys renkami ir tvarkomi užsakymų vykdymo, užsakymų suformavimo bei supaprastinimo ir/ar pagreitinimo tikslais, taip pat užklausų ir/ar pretenzijų administravimo tikslais, prekių keitimo ar grąžinimo tikslais, bei gali būti renkami ir tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

Klientų ir/arba mūsų tinklapio lankytojų mums pateikti asmens duomenys saugomi tiek, kiek to reikės šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams įgyvendinti.