3 dalykai į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis produktus

Šiame sparčiai tobulėjančiame ir tiek daug pasiūlos turinčiame pasaulyje renkantis produktą tikrai lengva pasimesti. Kasdieną matome vis naujas produktų reklamas, vis daugiau influencerių kasdien šneka apie savęs priežiūrą ir rodo naudojamas priemones ir žada nuostabius rezultatus. Tačiau kuo tikėti ir kaip rasti savo produktą?

Ne pirmą kartą sulaukiu klausimo iš žmonių, kaip aš išsirenku produktą, kai yra tiek daug produktų darbui.  

Šioje srityje dirbu jau beveik 10 metų, produktų kaitos pas mane didelės tikrai nėra, nes aš žinau koks mano darbo tikslas ir ko aš noriu iš produkto. Man kasdien tikrai nerašo produktų atstovai ir nesiūlo jų kosmetikos, nes mano sritis aiški. Man labai svarbi dalis yra SPA. Todėl produktas turi atitikti mano įsitikinimus.

Mano tikslas – kurti holistinį grožį. Grožį, kuris įkvėptų ir padėtų susikurti savo ritualą.

Kadangi aš turiu viziją, produktą aš randu arba produktas randa mane. O kaip rasti žmogui, kuris nedirba šioje srityje? Į ką atkreipti dėmesį?

Aš išskirčiau tris dalykus, kurie mano manymu yra svarbūs:

  1. Odos būklė. Dažnai pasikliaujame kitais žmonėmis apie produktus, tačiau kas tinka vienam, visiškai netinka kitam. Todėl labai svarbu, kad jūs jaustumėte savo odą ir patys suprastumėte, kas jai tinka ir ko jai reikia. Šiuo metu daugelis produktų yra parduodami simptomų, o ne odos problemų gydymui. Pavyzdžiui, spuogus gali sukelti daugybė dalykų: hormoniniai pokyčiai, užsikimšusios poros ar kartais dehidratacija. Šios 3 spuogų priežastys dažnai gydomos tais pačiais ingredientais – o tai yra beprotiška. Norėdami efektyviai naudoti odos priežiūros produktus, turime žinoti problemas, kurias bandome išspręsti. Tai reiškia, kad turime rasti šios problemos pagrindinę priežastį. Jei oda išsausėjusi, svarbu, kad priemonė drėkintų, jei sudirgusi, kad ramintų, jei suglebusi, kad aktyvintų kraujotaką ir tonizuotų.
  2. Produkto sudėtis. Turime sau atsakyti į klausimą, ar man rūpi produkto sudėtis ar man svarbiausia, kad būtų greitas rezultatas? Kai kurios priemonės tikrai suteikia greitą rezultatą, tačiau ko dažnai moterys nepagalvoja, tai, kad jos sukuria ilgalaikių problemų. Kitos priemonės efektą suteikia lėčiau, bet išlaiko sveikatą ir nesukelia šalutinių reiškinių. Mūsų naudojamų priemonių tikslas turi būti ne tik pamaitinti odą, tačiau, kad oda būtų gyvybinga ir sugebėtų išlaikyti geros odos būklę. Aš noriu jau ne pirmą kartą pasidalinti Godos Azguridienės mintimis iš jos knygos „Kosmetika“ : „…Manoma, kad oda ir plaukai gražūs tada, kai yra sveiki. O sveiki jie tuomet, kai visų pirma, nėra sudirginti ar sutrikdyti dozės agresyvių ingredientų, net jeigu šie sukuria momentinį grožio efektą. Kaip antai akys ryškiai ir patikimai apvedžiotos, bet dėl to ašaroja. Pudra dengia veidą lygut lygutėliai, bet po ja – spuoguota oda. Šukuosena puri ir stilinga, bet prie plaukų geriau nesiliesti. Galvoje nė vienos pleiskanos, bet jos odą nuolat niežti“.  Moterys nuo senų laikų siekė grožio ir naudojo įvairias priemones, kad jį išlaikytų. Šiais laikais, moteris turi iš tiesų didelę galimybę pasirinkti teisingus produktus, kurie  nebūtinai duoda rezultatą po kelių dienų naudojimo, tačiau padeda odai pačiai funkcionuoti ir lėtinti senėjimo efektą. Tik nuo jūsų priklauso, ko norite jūs, būtent JŪS, ne draugė, teta, kaimynė ar bendradarbė. Klausykite savo balso.
  3. Gamintojo filosofija ir vertybės. Kas jį gamina? Su kokiomis vertybėmis ir kokia filosofija yra gaminamas produktas? Kaip sąmoningiems vartotojams svarbu atsižvelgti į tai, kokį poveikį mūsų produktai daro mūsų pasauliui. Tai nereiškia, kad jūs turite rasti prekės ženklą, kuriam visiškai netaikomos atliekos, žiaurumas ir chemikalai. Bet tai reiškia, kad turite apsvarstyti, kaip šie produktai veikia mūsų ekosistemą. Raskite prekės ženklą, turintį panašias į jūsų vertybes, kuris leis jums jaustis geriausiai, kai jį naudosite!

Beabejo, galime gilinti ir siaurinti savo produkto atranką, aš išskyriau šiuos tris pagrindinius principus. Pirmiausia apgalvokite, ko norite jūs ir kas rūpi labiausiai jums. Produktų tikrai daug, tikrai daug gerų, bet nesiblaškykite, neleiskite jūsų paveikti reklamoms. Išlikite ištikimi sau ir savo vertybėms.

Su linkėjimais 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *