Anticeliulitinis įvyniojimas bandažo metodu

bandazo ivyniojimas

Liekninamasis, anticeliulitinis ir detoksikuojantis bandažas  –  tai išimtinai natūralus, efektyvus ir saugus būdas ilgam sumažinti kūno matmenis, detoksikuoti organizmą ir išvalyti odą.
Sėkmės priežastis – Lengva ir puikiai masažuojama, lipodrenažinių savybių turinti emulsija.

Žaliasis molis turintis modeliuojančių ir liekninančių savybių, aktyvioji medžiaga Actizeane sukurta iš dviejų jūros dumblių (Ascophyllum nodosum e Stypocaulon scoparium) randamų Atlanto vandenyno pakrantėse puikiai veikia hialiuronidazę ir elastazę mažina odos sausėjimą, gerina jos elastingumą ir toną, reguliuoja citokinų veiklą dalyvaujančių to pasekoje kalogeno sintezėje.

Sudėtyje esantis Kofeinas stimuliuoja natūralų lipolizės procesą, kurio metu šalinamos riebalų sankaupos ir veikiamas celiulitas. Kofeino fukcionalumą sustiprina kavos ir Gvarana ekstraktai, turintys liekninančių, tonizuojančių ir antioksidantinių savybių. Ir galiausiai vaistinė ožragė gausi vitaminais ir turinti puikių atstatomųjų savybių.

Procedūros privalumai: oda tampa lygesnė; pakyla nusileidę sėdmenys, pilvas tampa lygesnis ir stangresnis; sumažėja riebalinis sluoksnis – riebalinės sankaupos; pagerėja limfos tėkmė, skatinamas skysčių pasišalinimas;  sustangrėja kūno oda, sumažėja odos suglebimas; pašalinami susikaupę toksinai ir šlakai.

Procedūros trukmė: 90min

Procedūros kaina: 60€