Mes stabdome laiką!

Sveikos, mano Mielosios! 😉

d60549cbc19204feee1a672f71e43cee

Kiekviena iš mūsų norime sustabdyti laiką… Vien dėl to, kad atrodytume jauniau, kiek įmanoma ilgiau. Bet iš tiesų, viskas žymiau paprasčiau… Mums tereikia per dieną skirti 10-15min prieš veidrodį taisyklingai veido odos priežiūrai, žinoti kokie produktai tinkami ir kaip juos naudoti ir valio! Mes stabdome laiką! Skamba paprastai? Bet iš tiesų taip ir yra.

Pasirinkti tinkamus produktus esant tokiai gausai kosmetikos parduotuvėse manau pakankamai sudėtinga, ypač jei žmogus neturi bazinių žinių kosmetologijoje ir visiškai neturi laiko, o gal ir noro tuo domėtis.

Tam esame MES grožio specialistai, kurie dirba Jums ir dėl Jūsų.

Pati esu išbandžiusi daug produktų, su kuriais dirbau, kuriuos naudojau ir sau namuose, tačiau vis kažko trūkdavo ir blaškydavausi tarp kelių gamintojų, atrodo lyg tinka odai, bet ir norėtųsi dar geresnio efekto, kodėl neatrodau taip gerai kaip kitos?
Taip, mano oda labai, labai problematiška ir sudėtinga, ilgą laiką kentėjau nuo aknės, išleidau krūva pinigų procedūroms, nes visos žadėjo tikrai gerus rezultatus, tačiau deja. Taip, ačiū Dievui, aknė išnyko, bet vis pasirodo keli spuogeliai, su kuriais aš kovoju ir kolkas šioje kovoje laimiu aš! Ir tai yra dėl to, kad atradau produktus, kurie tinka mano odai, taipogi, išmokau pagrindines veido odos priežiūros taisykles, kurias privalau atlikti kasdieną. Apie jas ir papasakosiu smulkiau…

  1. Visada VISADA nusivalykite makiažą vakare. Negali būti žodžių: tyngiu, nieko nenutiks ir pan. Kartoju, kad ir kas nutiktų, kad ir kaip tingėtumėte, bet makiažą būtinai nusivalykite.
  2. Pasirinkite tinkamą Jūsų odai prausiklį, kuris pašalins visus odos nešvarumus.
  3. Tonikas ar losjonas taipogi svarbus produktas. Jis neutralizuoja vandenį ir padeda odai priimti kitus produktus.
  4. Mano nuomonę serumo nereikia naudoti jaunoms merginoms, jeigu nėra veido odos problemų, tokių kaip odos dehidratacija ir pan.
  5. Kremas kremas kremas… Tai yra labai svarbus produktas, todėl rinkitės kruopčiai ir atsakingai. Įvertinkite savo odos būklę, o dar geriau, jeigu tą patikėtumėte grožio specialistui, kuris pasakys koks produktas tinkamas būtent Jūsų odai.
  6. Dar yra paakių, lūpų kremai. Tai irgi reiktų įvertinti savo odos būklę, amžių ir siekiamą rezultatą. Negalima paakių zonoje tepti to paties kremo, kaip ir visam veidui. Ne be reikalo yra sukurti atskirai paakių kremai, nors dažnai girdžiu sakant, jog tai tik marketingas, tačiau netiesa, paakių kremas reikalingas!

Kas gi dar?

Kartą per savaitę reikėtų, o gal netgi sakyčiau, privalėtų palepinti odą rimčiau… Tai yra, atlikti odos pilingą, mano mylimiausias yra su rūgštimi, nes mano odai jis labiausiai tinkamas, odos spalva labai greitai atsigauna, pradeda švytėti, sumažėja spuogeliai, veidas tampa skaistus.

→ Ir taipogi kartą per savaitę reiktų naudoti kaukę pagal Jūsų odą, ar drėkinančią, ar valančią, o gal dar kitokią, priklausomai nuo problemos sprendimo.

Kaip matote, tinkamai odos priežiūrai tikrai reikia šiek tiek skirti laiko, ypač tiksliam veido būklės įvertinimui, nes ateina klientės ir sako: “Mano oda labai sausa”, o tu pamatai, kad ji mišri ar riebi, tačiau stipriai dehidratuota.

Jei norite turėti gražią odą sulaukusios garbaus amžiaus, pradėkite ja rūpintis jau dabar!

Na, o aš savo rašinį užbaigsiu jau visoms puikiai žinoma Coco Chanel citata, nu bet ji tokia teisinga, kad negaliu nepaminėti jos šioje temoje…

„Dvidešimties metų jūs turite tokį veidą, kokį jums suteikė gamta, trisdešimties – suformuotą gyvenimo, penkiasdešimties – veidą, kokio jūs nusipelnėte.“

Jeigu turite klausimų drąsiai rašykite man – padėsiu, patarsiu, rekomenduosiu ?

Su Meile