Kodėl masažas?

Pakalbėkim apie veido masažą…

Masažas žinomas jau nuo seniausių laikų, jis buvo taikomas visais atvejais: susirgus, nuvargus ar po įvairių traumų, sumušimų. Taip pat nuo seniausių laikų žinomas ir grožio troškimas, noras patikti visiems. Kosmetika visais laikais turėjo higieninę ir estetinę paskirtį. Net senovės Egipto antkapyje buvo rastas užrašas „Būk graži ir džiaukis“. Moterys visais įmanomais būdais ieškojo galimybių įsigyti kosmetikos, dažų veidui, atlikdavo savimasažą. Kaikurios grožio procedūros būdavo tokios pavojingos, o naudojami ingredientai tokie baisūs, kad net būdavo pavojus gyvybei, tačiau svarbu buvo grožis.

O kaip yra dabar? Manau lygiai tai pat, kiekviena moteris nori būti graži, ieško būdų kaip tai padaryti, tačiau dabar informacijos apie grožio procedūras labai daug ir kiekviena gali atsirinkti tinkamiausią būdą sau. O masažas išties veiksmingas ir malonus būdas siekti efektyvių rezultatų.

Tačiau mano, kaip grožio specialistės, pastebėjimas, kad į masažus daugiau eina jau perkopusios trisdešimtmetį damos, gal sakyčiau net vyresnės. Kodėl jaunos merginos nesirenka tokių priemonių užkirsti kelią senėjimui? Nes jos siekia greito ir dar joms net nereikalingo būdo, pvz: injekcijų. Nes juk tai dabar populiaru, apie tai daug rašoma ir kalbama arba kitas variantas, kad jauna mergina „būtų graži“ investuoja pinigus kur? Ogi į blakstienas, ilgus priauginamus nagus, permanentinį makiažą ir pan. Tai kas matoma iškart…

Jeigu jaunos merginos suprastų naudą tinkamos odos priežiūros jau nuo paauglystės, jos ir sulaukusios trisdešimties turėtų skaisčią, spindinčią odą.

Šiais laikais beveik visos merginos moka pasidaryti makiažą, paslėpti visus trūkumus (nuovargį, išsausėjusią odą, juodus ratilus aplink akis, spuogelius), tačiau nuvalius makiažą problemos niekur nedingsta ir nereikia skubėti pirkti pačių brangiausių kremų ar bėgti susileisti botulino. Aš rekomenduoju jaunoms merginoms pradėti nuo natūralių būdų, vienas iš jų masažas.

Masažas suteiks geresnes odos regeneracines savybes, aprūpins odą būtiniausiomis maitinamosiomis medžiagomis, vitaminais, suteiks odai elastingumo, apsaugą nuo laisvųjų radikalų, pagerins kraujotaką, limfotaką. Po masažo atsigaus odos spalva ir sulėtės tolimesnis odos senėjimo procesas. Jūsų oda bus pastebimai lygesnė bei gražesnė.

Taip pat, tai suteiks ne tik išorinį estetinį vaizdą, tačiau masažas gerina nuotaiką, miego kokybę, mažina galvos skausmus, po jo gerėja bendra organizmo būsena.

Daug pliusų tiesa? Tai kodėl gi neišbandžius?

Registruokitės jau dabar:

+370 606 21967

Su meile darbui ir žmonėms