Apie mus

Sveiki, 

Grožio terapijos studijos AsVi tikslas – kurti ir puoselėti grožį bei sveikatą, teikiant kokybiškas paslaugas tokias kaip veido ir kūno procedūros, masažai, ritualai, aromaterapija, rengti seminarus, paskaitas kaip tinkamai pasirūpinti savimi namuose, kaip išmokti pamilti save ir skirti sau daugiau laiko.

Mūsų tikslas, kad grožio terapijos studijoje praleistumėte prasmingai laiką, kuris būtų skirtas tik Jums, pailsėtumėte, įkvėptumėte naujų potyrių ir išeitumėte laimingos. 

Mūsų tikslas atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę bei užtikrinti malonų aptarnavimą, šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą. 

🔛Visada laukiame Jūsų klausimų, pasiūlymų, pastebėjimų. Tik kuriant tarpusavio ryšį pasieksime pačių geriausių rezultatų, todėl Jūsų nuomonė bus be galo svarbi.

Apie specialistus: 

Asta Viskantė

Esu veido ir kūno priežiūros specialistė Asta Viskantė. 

Ši sritis, kurioje dirbu, tapo artima kuomet baigiau bakalauro studijas. Vėliau vis gilinau savo žinias, tobulėjau ir vis dar tą darau, dalyvauju seminaruose, skaitau literatūrą, domiuosi naujovėmis. Myliu žmones, kurie ateina pas mane, stengiuosi, kad mano rankos suteiktų klientams lengvumo ir apdovanotų juos atsipalaidavimu, sveikata ir grožiu, kad po apsilankymo pas mane, kiekvienas jaustų harmoniją – tarp savęs ir savo kūno.

Skirkite laiko sau, nes nuolatiniai rūpesčiai, skubėjimas ir rutina, regis, tampa daugelio kasdienybe, o tai palaipsniui sukelia pervargimą bei emocinį išsekimą. JUMS reikia poilsio, padedančio atgaivinti ne tik kūną, tačiau ir mintis…

Mano diplomai bei sertifikatai:

2009m. Ergoterapijos bakalauras;
2011m. Grožio salono specialistės sertifikatas;
2012m. Kompetencijos kėlimo kursų sertifikatas (klasikinis, aromaterapinis, anticeliulitinis, medaus masažai);
2013m. SPA specialisto sertifikatas (Tajų pėdų masažas);
2013m. Eterinių aliejų ir holistinės medicinos kurso sertifikatas;
2013m. Epiladerm sertifikatas (depiliacija cukraus pasta);
2014m. Pevonia produkcijos diplomas (prestižinė SPA kosmetikos linija odos priežiūrai);
2014m. „STYX Naturocosmetic“ pažymėjimas (termoaktyvūs kūno įvyniojimai Cello geliu; anticeliulitiniai kūno įvyniojimai bandažo metodu);
2015m. Shiatsu Lietuva sertifikatas (Shiatsu – giluminių audinių masažas);

2017m. Naturalmente Breathe veido linijos seminaras;

2017m. Naturalmente Breathe kūno linijos seminaras;

2017m. Holistinio veido masažo – ritualo mokymai;

2017m. Aromaterapija ir Naturalmente eterinių aliejų galia.

Su linkėjimais 😉